آرنگ دیجیتالآرنگ دیجیتال
دریافت آخرین اخبار و اطلاعات در حوزه صنعت چاپ و تبلیغات و ماشین آلات مربوطه

 

 
سیزدهمین نمایشگاه بین المللی تبلیغات،بازاریابی و صنایع وابسته،امروز با حضور مقامات وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و با مشارکت صدها شرکت داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران گشایش می یابد.
 

نمایشگاه بین المللی تبلیغات ، بازاریابی و صنایع وابسته در فضایی بالغ بر ۲۲ هزار متر مربع و در سالن های شرقی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود. در این نمایشگاه بیش از ۳۳۰ شرکت داخلی و خارجی از جمهوری اسلامی ایران و ده ها کشور جهان حضور و مشارکت دارند و به ارائه نوین ترین و جدیدترین روش ها، فنون،تکنولوژی ها و صنایع مرتبط با بازاریابی و تبلیغات می پردازند. در نمایشگاه بین المللی تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته علاوه بر جمهوری اسلامی ایران، کشورهای آلمان، ترکیه، بلژیک، امارات متحده عربی، کره جنوبی، تایوان، هند، هنک گنگ، سریلانکا، چین، ایتالیا و اسپانیا نیز هرساله حضور یافته و و تکنولوژی ها و خدمات مرتبط با حوزه تبلیغات و بازاریابی را ارائه می کنند.
نمایشگاه امسال نسبت به سال گذشته از لحاظ کیفی و تنوع محصول دارای رشد قابل توجه بوده و از سوی شرکت های داخلی و خارجی رشدی حدود ۲۰ درصدی یافته است. رونمایی و ثبت اختراع اولین دستگاه cnc برش فوم تولید داخلی پنج محوره، رونمایی از جدیدترین دستگاه چاپ flat bed بروی اجسام سخت با کیفیت بسیار بالا تا ضخامت ۱۰ سانتیمتر و نمایش جدیدترین ماشین عرض ۵ متر UV سازگار با محیط زیست طبق  استانداردهای اروپا؛ برخی از برنامه های ویژه سیزدهمین نمایشگاه بین المللی تبلیغات ، بازاریابی و صنایع وابسته است.

سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تبلیغات،‌ بازاریابی و صنایع وابسته از15 تا ۱۸ دی ماه هر روز از ساعت ۹ تا ۱۷ در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آماده بازدید علاقمندان است.